رای به سایت :
91
محبوب
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
دوشنبه 28 اسفند 1396 -
اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان بسیج ادارات در خصوص درج یک خبر
اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان بسیج ادارات در خصوص درج یک خبر

به اطلاع کلیه رسانه های خبری می رساند، تاکنون هیچ گونه ملاقاتی چه به صورت حضوری و یا غیرحضوری و هیچ تماسی ولو به صورت تلفنی از سوی مسئول نمایندگی این سازمان با مدیر سابق بانک صادرات صورت نگرفته است.
calendar
تاریخ : 1395/04/12 - 11:46
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ، به اطلاع کلیه رسانه های خبری می رساند، تاکنون هیچ گونه ملاقاتی چه به صورت حضوری و یا غیرحضوری و هیچ تماسی ولو به صورت تلفنی از سوی مسئول نمایندگی این سازمان حجت الاسلام امیرحسین شاهانی  با مدیر سابق بانک صادرات صورت نگرفته است و بالطبع در هیچ مراسمی با حضور این نمایندگی از وی تقدیر به عمل نیامده است؛ لذا اخبار درج شده در رسانه های خبری مورد تائید نمی باشد.

لازم به ذکر است اخبار مندرج مربوط به این سازمان در کلیه رسانه های خبری بایستی با هماهنگی و تائید قبلی از طریق معاونت روابط عمومی این سازمان منعکس نموده ؛ در غیر اینصورت مسئولیت درج اینگونه اخبار به عهده آنان بوده و حق پیگیری برای این سازمان محفوظ می باشد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8411


tags
   سایر محتوا قسم        سایر محتوا قسم        سایر محتوا قسم        سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ        استان ها        تهران        بسیج ادارات        سازمان بسیج ادارات