رای به سایت :
95
محبوب
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
اطلاعیه دعوت به راهپیمایی روز جهانی قدس
اطلاعیه دعوت به راهپیمایی روز جهانی قدس

در این روزهای پربرکت ماه مبارک رمضان با قاطعیت اعلام می کنیم که حتی تشنگی و گرسنگی هم نمی تواند مانع فریاد آزادی خواهی ما شود و همانطور که تا الان این رژیم اشغالگر را به رسمیت نشناخته ایم و نخواهیم شناخت، تلاش می کنیم تا...
calendar
تاریخ : 1397/03/18 - 00:54
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ،در این روزهای پربرکت ماه مبارک رمضان با قاطعیت اعلام می کنیم که حتی تشنگی و گرسنگی هم نمی تواند مانع فریاد آزادی خواهی ما شود و همانطور که تا الان این رژیم اشغالگر را به رسمیت نشناخته ایم و نخواهیم شناخت، تلاش می کنیم تا با برچیدن کامل رژیم کودک کش واشغالگر صهیونیستی ، زمینه ظهور تنها منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) را محیا سازیم.

بسم الله الرحمن الرحیم

اطلاعیه دعوت به راهپیمایی روز جهانی قدس

روز جهانی قدس، روز بیداری اسلامی روز درهم پیچیدن طوماررژیم پوشالی اسرائیل فرا می رسد. اکنون با گذشت  سال ها از کلام گهربار امام خمینی(ره) برای آزادی بیت المقدس، مردم همیشه در صحنه جهان با حمایت بیش از پیش اعلام یاری می کنند. اگرچه اسرائیل و آمریکا با همدستی وبا پول قارون های خلیج نشین و طرح ریزی گروهک های تروریستی داعش شکست خورده سعی در منحرف کردن اذهان مردم انقلابی از پدیده بیداری اسلامی دارد ولیکن به یمن فریاد عدالت خواهی امام راحل(ره) و وجود پربرکت ولی امرمسلمین جهان امام خامنه ای(مدظله العالی) هرگز بیداری اسلامی و دفاع از مظلومین مورد غفلت قرارنخواهد گرفت زیرا که حقیقتا وعده خداونددرآیه « جاء الحق و زهق الباطل» محقق خواهد شد.

در این روزهای پربرکت ماه مبارک رمضان با قاطعیت اعلام می کنیم که حتی تشنگی و گرسنگی هم نمی تواند مانع فریاد آزادی خواهی ما شود و همانطور که تا الان این رژیم اشغالگر را به رسمیت نشناخته ایم و نخواهیم شناخت، تلاش می کنیم تا با برچیدن کامل رژیم کودک کش واشغالگر صهیونیستی ، زمینه ظهور تنها منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) را محیا سازیم.

ما جامعه بزرگ سازمان بسیج وزارتخانه ها و ادارات تهران بزرگ ضمن بزرگداشت روز جهانی قدس به ندای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه «روز قدس روزی است که باید به همة ابرقدرتها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطرة شما، به واسطة عمال خبیث تان، واقع نخواهد شد» لبیک می گوییم و با اقتدا به ولی امر مسلمین جهان  امام خامنه ای(مدظله العالی) که فرمودند: علی رغم ‌تبلیغات ‌جهانی‌، انتفاضه ‌فلسطین‌ خاموش‌ شدنی ‌نیست‌ و آینده‌ آن ‌همراه ‌با رستگاری ‌و پیروزی ‌است، اعلام می داریم همیشه و در همه حال مدافع حقوق مظلومین جهان به ویژه ملت شهید پرور فلسطین و دیگر مردم تحت ستم می باشیم و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همگام با مردم شریف ایران در راهپیمایی بزرگ شرکت نموده واز امت ولایت مداروشهید پرور دعوت می نماییم با حضور گسترده در صفوف فشرده حماسه حضور خود را به نمایش گذارند.

روابط عمومی سازمان بسیج ادرات تهران بزرگ

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8411


tags
   خبر قسم        سایر محتوا قسم        سایر محتوا قسم        سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ        استان ها        تهران        روز قدس        بسیج ادارات                                    

مطالب مرتبط