رای به سایت :
95
محبوب
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
بیانیه استکبار ستیزی 13 آبان بسیج ادارات تهران بزرگ
بیانیه استکبار ستیزی 13 آبان بسیج ادارات تهران بزرگ

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سیزدهم آبان ماه سال1358که امام خمینی(ره)آن را انقلاب دوم نامیدند،یکی از نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی محسوب می شود. در واقع تسخیر سفارت آمریکا واکنشی انقلابی بود به عداوت ودشمنی آمریکا که با...
calendar
تاریخ : 1397/08/12 - 20:19
1
محبوب  
رای به خبر :

بیانیه استکبار ستیزی
هیهات مناالذله
تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سیزدهم آبان ماه سال1358که امام خمینی(ره)آن را انقلاب دوم نامیدند،یکی از نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی محسوب می شود. در واقع تسخیر سفارت آمریکا واکنشی انقلابی بود به عداوت ودشمنی آمریکا که با پیروزی انقلاب اسلامی بر شدت آن افزوده شده بودوهیمنه جهانی آمریکا را فرو ریخت ومعجزه طبس هم ناکامی دولت کارتر را به همراه داشت.
سالگرد تسخیر لانه جاسوسی بارزترین نماد ایستادگی در مقابل دشمنی های آمریکا چون کودتای28مرداد1332، حمایت و تحکیم پایه های حکومت استبدادی شاه،تحمیل قانون کاپیتولاسیون وتحقیر ملت بزرگ ایران،پناه دادن به شاه و عناصرفراری حمله نظامی به طبس،کودتای نوژه،چراغ سبز به صدام وکمک به اودر جنگ با ایران،انهدام هواپیمای مسافربری ج.ا.ا،کمک به حرکتهای تروریستی، ، مهار و انزوای سیاسی ایران با سیاست سد نفوذ، اقدامات خصومت آمیز اقتصادی علیه ملت ایران.حال نباید سطح تقابل وراهبرد آمریکا به اقدامات وتفکرات ترامپ تقلیل داده شود.ما کارمندان بسیجی ادارات و وزارتخانه ها بر ضرورت ادامه استکبار ستیزی واستقامت در مقابل توطئه های آمریکا با توجه به خوی استکباری این کشور تاکید داریم و اقدامات خصمانه اخیر این کشور در نقض برجام،عدم قبول حکم دادگاه لاهه به عنوان مرجع دادخواهی بین المللی،خروج از پیمان مودت بعد از محکومیت در دادگاه لاهه،بازگرداندن تحریمها علیه ملت ایران وحمایت مالی ونظامی ورسانه ای از تروریستهایی که علیه مردم ایران عملیات تروریستی انجام می دهند و... را محکوم می نماییم.
از آنجائیکه مواضع سخیف ترامپ علیه مردم ایران گویای چهره واقعی آمریکاست که به فرموده فرماندهی معظم کل قواوولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی)در پشت چهره بزک کرده مخفی شده بود،فرصتی برای اثبات بی اعتمادی به آمریکا به حساب می آید، ما از دولتمردان ومسئولین خواستاریم به افکار عمومی کمک کنند تا مسئله تحریم ها مانند دی ماه سال 96 به شوک روانی تبدیل نشود وبرخی گروههای سیاسی از اتفاق پیش آمده به دنبال فرصتی برای تسویه حساب های سیاسی نباشند و فضای آرامش بخشی که اینک محتاج به آنیم تبدیل به مناقشه نشود وخسارت هایی که از ناحیه روحیه سازش کاری بر کشور عارض شده جبران شود ومجامع بین المللی در مقابل جنایات آشکارویکه تازی آمریکا واکنش نشان دهد.
ما بسیجیان وایثارگران وزارتخانه ها وادارات ضمن دعوت از امت همیشه در صحنه برای شرکت در راهپیمایی عظیم سیزدهم آبان اعلام می داریم یوم الله روز مبارزه با استکبار جهانی همراه با دیگر اقشار وامت ولایت مداربا مشتهایی گره کرده وبا شعارهایی کوبنده وبا محکوم کردن آمریکای جنایتکار،اسراییل کودک کش،انگلیس توطئه گر و حکام خود فروخته منطقه وعوامل مزدورشان در داخل در این حماسه حضور شرکت خواهیم کرد.
روابط عمومی سازمان بسیج ادارات ووزارتخانه ها 12آبان1397تهران


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8411


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ        استان ها        تهران        13آبان        بسیج ادارات                                    

مطالب مرتبط