رای به سایت :
8
محبوب
مرکز مقاومت وزارت جهاد کشاورزی
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
دوشنبه 01 مرداد 1397 -
افتتاح نمایشگاه ملی و حماسی شهدای وزارت جهادکشاورزی مقارن با دهه محرم
افتتاح نمایشگاه ملی و حماسی شهدای وزارت جهادکشاورزی مقارن با دهه محرم

افتتاح نمایشگاه ملی و حماسی شهدای وزارت جهادکشاورزی مقارن با دهه محرم
calendar
تاریخ : 1396/07/01 - 14:18
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز مقاومت وزارت جهاد کشاورزی  سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ،

همزمان با آغاز هفته مبارک دفاع مقدس ، نمایشگاه ملی و حماسی شهدای وزارت جهادکشاورزی در تقاطع خیابان طالقانی - ولیعصر با همت مرکز مقاومت بسیج وزارت جهادکشاورزی، امور ایثارگران، کانون بی سنگران و مجموعه وزارتخانه و با حضور فرمانده مرکز، فرمانده هان، مدیران وزارتخانه ، اعضاء شورای مرکز و جمعی از بسیجیان افتتاح گردید. 
در این مراسم که راس ساعت 10 صبح آغاز گردید، ابتدا همه فرماندهان به اتفاق فرمانده مرکز در نمازخانه وزارتخانه تجمع کرده و مهندس فراهانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و همه شهدای جنگ تحمیلی بالاخص شهدای جهادسازندگی، این هفته را به رهبر معظم انقلاب، ملت غیور ایران و به ویژه جانبازان، آزادگان، خانواده معزز شهدا، رزمندگان، جهادگران، فرماندهان و اعضای سپاه، ارتش و بسیج تبریک گفت و عنوان نمود که روزهای مبارک هفته دفاع مقدس فرصتی مغتنم در گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان سرافرازی است که مجاهدانه در مسیر ولایت گام گذاشتند و با بصیرت خویش عند‌ربهم یرزقون گشتند همچنین ایشان با خوشامد گویی و تسلیت به مناسبت دهمه محرم تقارن این هفته بزرگ دفاع مقدس با محرم را بسیار ارزشمند دانست و با شرح فعالیت های مرکز در راستای برپایی نمایشگاه آغاز این هفته را رسما اعلام نمود. سپس همه افراد در معیت فرمانده مرکز به محل برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس حاضر شدند و در جلوی ورودی نمایبشگاه حاج آقا هاشمی با نوحه سرایی از همه استقبال کردند همچنین سرهنگ فاتحی با شرح فعالیت های دفاع مقدس از همه تشکر کردند. بعد از ان همه افراد با تجمع در حسینیه مستقر در چهار را در حضور سرهنگ عاشوری ضمن پذیرایی شربت از ایشان تلاوتی چند از آیات قرآن مجید توسط برادر حیدری قرائت گردید.
در ادامه جناب سرهنگ عاشوری مسئول بسیج ناحیه ادارات به فعالیت همه خداقوت گفت و از زحمات همه تشکر نمودند. و با روایتی از زمان جنگ رشادت های همه بسیجیان را شرح دادند. 
لازم به ذکر است این نمایشگاه شامل حسینیه،، غرفه فروش کتاب با تخفیف ، ارائه کتابهای تخصصی در بخش کشاورزی با رویکرد اقتصاد مقاومتی و کتابهایی با موضوع جنگ تحمیلی با تخفیف مناسب ، غرفه دستاوردها، با نمایش دادن پوسترها و بنرهایی دستاوردهای جنگ تحمیلی را بیان می نماید و غرفه ایستگاه صلواتی ، توزیع شربت دربین بازدید کننده گان و... می باشد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10471