رای به سایت :
9
محبوب
مرکز مقاومت وزارت جهاد کشاورزی
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
سه شنبه 03 مهر 1397 -
پایگاه مقاومت بسیج حجت ابن الحسن- برگزاری همایش دفاع مقدس در محل اداره کل دامپزشکی استان تهران
پایگاه مقاومت بسیج حجت ابن الحسن- برگزاری همایش دفاع مقدس در محل اداره کل دامپزشکی استان تهران

پایگاه مقاومت بسیج حجت ابن الحسن- برگزاری همایش دفاع مقدس در محل اداره کل دامپزشکی استان تهران
calendar
تاریخ : 1396/07/11 - 13:50
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز مقاومت وزارت جهاد کشاورزی  سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ،

همزمان با هفته دفاع مقدس و ایام ماه محرم با حضور سرهنگ فاتحی معاون عقیدتی بسیج وزارت جهاد کشاورزی و  همتی مشاور استاندار تهران در امور ایثارگران ، مدیر کل دامپزشکی استان تهران و جمعی از پرسنل اداره در مورخ 96/7/3 در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

در این همایش ابتدا سرهنگ فاتحی ، ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت ماه محرم بیان داشت: هفته دفاع مقدس از جهات مختلف در خور توجه است در تاریخ ملت ها زمان هایی وجود دارد که در آن، کشورها دچار شرایط بحرانی می شوند و در حالی که مورد تهاجم دشمن قرار گرفته اند نیازمند آن می شوند که افرادی از  آن ملت دفاع کنند.

ایشان ادامه دادند: در مناطق جنگی، عراق از تمام تجهیزات برخوردار بود و همه کشورها از آن حمایت می کردند ولی ما تجهیزات کافی در اختیار نداشتیم. جوانان ما فداکاری کردند و از کشور دفاع کردند. وی افزود : در زمان دفاع مقدس شایسته سالاری حاکم بود کسی فرمانده گروهان یا گردان می شد که واقعا لیاقت داشت و باید فداکاری بیشتری می­کرد و جانش بیشتر در معرض خطر بود کسی که شجاعت نداشت نمی­توانست فرمانده شود. و همه ما با هر دیدگاه و نگرشی وامدار رزمندگان و خانواده های محترم شهدا و جانبازان هستیم زیرا آن ها حق زیادی به گردن ما دارند.

در ادامه دکتر برائی نژاد مدیر کل دامپزشکی استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و هفته دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت ماه محرم گفت: 
 امروز اگر می بینیم این انقلاب به دنیا صادر شده به خاطر ایثار و فداکاری مردم در طول هشت سال جنگ تحمیلی و حضورشان در تمام صحنه های انقلاب است و به خاطر انگیزه مردم برای خدا، امروز با گذشت 37 سال از پیروزی انقلاب با توطئه ها و فتنه های دشمنان، این انقلاب با همان ارزشها پا برجاست.

ایشان در ادامه از برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس که با تلاش و کوشش پرسنل بسیج امسال در سطح بالایی در اداره کل برگزارشد  و سعی شد گوشه ای از رشادتها و مجاهدتهای 8 سال دفاع مقدس به تصویر کشیده شود تقدیر و قدردانی نمودند .

 سپس حجت الاسلام والمسلمین یوسف بذری نماینده دفتر ولی فقیه دراداره کل گفت:: پاسداشت خون شهدا و زنده نگاه  داشتن یاد و خاطره این عزیزان و همچنین ارج نهادن به جان فشانی های جانبازان، ایثارگران و رزمندگان با حفظ کرامت و منزلت والای آنان کمترین کاری است که بر عهده ما قرار دارد که باید به نحو شایسته انجام شود.

در انتها از ایثار گران اداره کل و در حضور مهمانان با لوح تقدیری قدردانی بعمل آمد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10471