رای به سایت :
10
محبوب
مرکز مقاومت وزارت جهاد کشاورزی
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
برگزاری یازدهمین جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات بسیجیان درمحل نمازخانه پایگاه یاد یاران شرکت مادر تخصصی
برگزاری یازدهمین جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات بسیجیان درمحل نمازخانه پایگاه یاد یاران شرکت مادر تخصصی

برگزاری یازدهمین جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات بسیجیان درمحل نمازخانه پایگاه یاد یاران شرکت مادر تخصصی
calendar
تاریخ : 1397/07/15 - 15:48
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز مقاومت وزارت جهاد کشاورزی  سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ،

همه مسئولین باید در خدمت به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند و یک نهضت خدمت به مردم راه بیندازند .

                                                                              "مقام معظم رهبری (مدظله العالی)"

 

یازدهمین جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات بسیجیان از شرکت مادر تخصصی در روز یکشنبه مورخ ۹۷.۰۷.۱۵ با حضور حجت الاسلام سید مهدی هاشمی مسئول تربیت آموزش مرکز، سرهنگ فاتحی و هیئت همراه ایشان ،آقای بهمدی فرمانده محترم پایگاه یادیاران به همراه اعضای شورای پایگاه ،بسیجیان ونمازگزاران موسسه در محل نمازخانه شرکت مادر تخصصی بعداز نماز ظهر وعصر برگزار گردید .

در ابتدا جناب حجت الاسلام سیدمهدی هاشمی، ضمن عرض سلام و خداقوت برای عزیزان گفت: ان شاء الله خداوند متعال، ما را عاقبت به خیر کند، و همه چیز و همه کس ما را، از همه خطرات و بلیّات نگه داری بفرماید، و امام زمان ارواحنا فداه را، از ما راضی و خشنود فرماید، وسایه عنایت و احسانش را بر سر ما و کشور ما و رهبر ما مستدام بدارد.

حجت الاسلام سیدمهدی هاشمی با آرزوی موفقیت بیشتر برای عزیزان، به فرمایشی از حصرت امام (رضوان الله علیه) که فرمودند: این محرّم و صفر است که، اسلام را زنده نگه داشته است؛ بر پاسداشت ماه محرّم و صفر تأکید نمودند. ایشان در ادامه یادآور شدند: توفیق حاصل شد تا فرزندان جهادی امام امّت، (گردان های عاشورا و الزهرا مرکز بسیج وزارت جهاد کشاورزی)، در جمع ۱۰۰ هزار نفری بسیجیان مخلص، به دیدار امام المسلمین نائل شدند؛ وی افزود: نعمت ولایت است که همه أقوام را کنار هم جمع می کند. وی سخن خود را با این شعر به پایان رساند که: ما عشایر زاده ایم، آماده ایم دست بیعت با ولایت داده ایم

در این خاک، در این خاک، در این مزرعه پاک، به جز عشق، به جز مهر (ولایت)، دگر هیچ نکارید- مولوی

سپس جناب سرهنگ فاتحی مسئول عقیدتی مرکز به حاضرین تشکر از زحمات حاضرین، وجود پایگاه بسیج در آن سازمان را بسیار موثر و عالی دانست و همگان را دعوت به فراگیری و استفاده از مبانی دینی و اصولی اعتقادی کرد و در خصوص رشادت های ایرانیان در زمان ۸ سال دفاع مقدس و وضعیت کنونی مطالبی ارائه کرد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10471مطالب مرتبط