رای به سایت :
10
محبوب
مرکز مقاومت وزارت جهاد کشاورزی
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه شهدای عشایر
مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه شهدای عشایر

مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه شهدای عشایر
calendar
تاریخ : 1397/07/18 - 15:08
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز مقاومت وزارت جهاد کشاورزی  سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ،

جلسه تکریم ومعارفه فرمانده پایگاه شهدای عشایر در ساعت ۸:۳۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۷/۱۸ با حضور مهندس فراهانی فرمانده مرکزمقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی و هیئت همراه ایشان، جناب آقای مهندس ممیزی ریاست سازمان عشایر استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا تقدیسی، مهندس نصیری، کارکنان و اعضای کمیته و شورای پایگاه در سالن سازمان عشایراستان تهران برگزار گردید.

جلسه با تلاوتی از آیات کلام الله مجید آغاز گردید، سپس جناب آقای مهندس ممیزی  ضمن خوش آمد گویی و تبریک هفته عشایر به حاضرین و مهندس فراهانی از زحمات ایشان تقدیر و تشکر به عمل آورد و حضور پایگاه بسیج در مجموعه را بسیار موثر و نیت خیر دانست که از بانی آن تشکر و آرزوی موفقیت برای پایگاه کرد و جهت ماموریت های بسیج در راستای پیشبرد برنامه های مرکز اعلام آمادگی کردند و همچنین از فعالیت های آقای مهندس نصیری در پایگاه تشکر و قدردانی نمود و اشاره کرد که با قوت تمام از بسیج که شجره پاک طیبه هست حمایت میکنیم. در ادامه حاج آقا تقدیسی ضمن خوشامد گویی حضور پایگاه در مجموعه را به حاضرین و همه بسیجیان تبریک گفتند. ایشان اشاره کردند توفیقات کشور با تفکر بسیجی همراه است. سپس آقای مهندس نصیری دکتر نعمت الهی گزارشی از فعالیت پایگاه را در زمان فرماندهی شرح داد.

در ادامه مهندس فراهانی فرمانده مرکزمقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی ضمن تشکر از تشکیل این جلسه و تبریک هفته عشایر و سلام به شهدا و شهدای مدافع حرم و شهدای تروریستی اهواز و تبریک به پاسخ کوبنده نیروهای سپاه ، با اعلام رویکرد بسیج و ورود به مباحث بسیج تخصصی اشاره به پیشبرد برنامه های بسیج و جذب حداکثری در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در سال حمایت از کالای ایرانی را خواستار شد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) آحاد مردم را بسیجی می دانند تصریح کردند : با توجه به نقش جهاد کشاورزی در تامین غذا و امنیت غذایی نقش بسیج در این نهاد دو چندان می شود. در ادامه فرمانده مرکز با بیان اینکه بسیج با رعایت نظم و انضباط، مسئولیت و سلسله مراتب شناسی و افزایش دانش علم خودش باید الگو باشد و در این راستا به دنبال آن هستیم که با رویکرد بسیج تخصصی برنامه های خود را بر اساس مبانی علمی دنبال کنیم.

در پایان ضمن معارفه آقای مهندس ممیزی بعنوان سرپرست فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای عشایر از خدمات برادر گرامی آقای مهندس نصیری تقدیر و تشکر بعمل آمد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10471مطالب مرتبط