رای به سایت :
10
محبوب
مرکز مقاومت وزارت جهاد کشاورزی
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه جواد الائمه
مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه جواد الائمه

مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه جواد الائمه
calendar
تاریخ : 1397/07/28 - 07:36
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز مقاومت وزارت جهاد کشاورزی  سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ،

جلسه تکریم ومعارفه فرمانده پایگاه جوادالائمه در ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۷/۲۴ با حضور مهندس فراهانی فرمانده مرکزمقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی و هیئت همراه ایشان مسئول تربیت و آموزش مرکز حجت الاسلام سیدمهدی هاشمی، جناب آقای دکتر ذوالفقاری ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا صالح آبادی، مهندس یوسف وند، کارکنان و اعضای کمیته و شورای پایگاه در سالن سازمان جهاد کشاورزی استان تهران برگزار گردید.

جلسه با تلاوتی از آیات کلام الله مجید آغاز گردید، سپس جناب آقای دکتر ذوالفقاری ضمن خوش آمد گویی به حاضرین و مهندس فراهانی از زحمات ایشان تقدیر و تشکر به عمل آورد و حضور پایگاه بسیج در مجموعه را بسیار موثر و نیت خیر دانست که از بانی آن تشکر و آرزوی موفقیت برای پایگاه کرد و جهت ماموریت های بسیج در راستای پیشبرد برنامه های مرکز اعلام آمادگی کردند و همچنین از فعالیت های آقای مهندس یوسف وند در پایگاه تشکر و قدردانی نمود و اشاره کرد که با قوت تمام از بسیج که شجره پاک طیبه هست حمایت میکنیم. در ادامه حاج آقا صالح آبادی ضمن خوشامد گویی حضور پایگاه در مجموعه را به حاضرین و همه بسیجیان تبریک گفتند. ایشان اشاره کردند توفیقات کشور با تفکر بسیجی همراه است. سپس آقای مهندس یوسف وند گزارشی از فعالیت پایگاه را در زمان فرماندهی شرح داد.

در ادامه مهندس فراهانی فرمانده مرکزمقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی ضمن تشکر از تشکیل این جلسه و تبریک مقام برتر سازمان و سلام به شهدا و شهدای مدافع حرم و شهدای تروریستی اهواز و تبریک به پاسخ کوبنده نیروهای سپاه ، با اعلام رویکرد بسیج و ورود به مباحث بسیج تخصصی اشاره به پیشبرد برنامه های بسیج و جذب حداکثری در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در سال حمایت از کالای ایرانی را خواستار شد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) آحاد مردم را بسیجی می دانند تصریح کردند : با توجه به نقش جهاد کشاورزی در تامین غذا و امنیت غذایی نقش بسیج در این نهاد دو چندان می شود. در ادامه فرمانده مرکز با بیان اینکه بسیج با رعایت نظم و انضباط، مسئولیت و سلسله مراتب شناسی و افزایش دانش علم خودش باید الگو باشد و در این راستا به دنبال آن هستیم که با رویکرد بسیج تخصصی برنامه های خود را بر اساس مبانی علمی دنبال کنیم.

در پایان ضمن معارفه آقای دکتر بازیار بعنوان سرپرست فرمانده پایگاه مقاومت بسیج پایگاه جواد الائمه از خدمات برادر گرامی آقای مهندس یوسف وند تقدیر و تشکر بعمل آمد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10471مطالب مرتبط