رای به سایت :
10
محبوب
مرکز مقاومت وزارت جهاد کشاورزی
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
حضور فرماندهان پایگاه ها، اعضای شورا و بسیجیان مرکز در راهپیمایی ۱۳ آبان
حضور فرماندهان پایگاه ها، اعضای شورا و بسیجیان مرکز در راهپیمایی ۱۳ آبان

حضور فرماندهان پایگاه ها، اعضای شورا و بسیجیان مرکز در راهپیمایی ۱۳ آبان
calendar
تاریخ : 1397/08/13 - 12:29
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز مقاومت وزارت جهاد کشاورزی  سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ،

سلامت و صلح جهانی بسته به انقراض مستکبرین است            ."حضرت امام خمینی «ره»

در شرایطی که به رغم طرح ها و راهبردها و سناریوهای ساختگی استکبار جهانی برای ایجاد اسلام هراسی و اتهام های واهی و دروغین علیه جمهوری اسلامی شکل گرفته، امواج انقلاب و بیداری فراتر از جهان اسلام و حتی قلب اروپا و آمریکا را نشانه گرفته و سنگرهای نظام سلطه پی در پی به تسخیر ملت ها در می آید. 
در صحنه حوادث و رخدادها ۱۳ آبان مصادیقی از پایداری و فداکاری ملت مجاهد و جوانان رشید و انقلابی ایران در مبارزه علیه قدرت‌های شیطانی و استکباری وجود دارد که هریک به تنهایی می تواند منشاء تداوم حرکت انقلاب اسلامی و ظلم‌ستیزی و آرمان گرایی نسل های متعهد و مؤمن این سرزمین در بستر تاریخ قرار گیرد. 
بار دیگر صفحات قطور دفتر تاریخ افتخارات و صحیفه خاطرات ملت مبارز و همیشه در صحنه ایران اسلامی ورق خورد و از لا به‌ لای صفحات نورانی مبارزات استقلال طلبانه و آزادیبخش ملت بیدار ایران اسلامی و در میان سطور نگاشته شده با قطرات خون پاک شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، ۱۳ آبانی دیگر از راه رسید. 
بار دیگر با الهام از سخنان مقام معظم رهبری به مستکبران جهان اعلام می‌کنیم که همواره در راه تحقق آرمان‌ها و اهداف والای نظام اسلامی، ایستادگی و سلطه‌ناپذیری را سرلوحه خود قرار می‌دهیم و همچنان نوک پیکان را به سمت آمریکا و ایادی آن به عنوان نماد استکبار نشانه می‌رویم که بدون تردید این اقدام ادامه راه مقدس شهدا است.
در یوم الله ۱۳ آبان فرماندهان، اعضای شورا و بسیجیان پایگاه و مرکز همزمان با حضور یکپارچه و متحد مردم ایران اسلام در راهپیمایی این روز بزرگ شرکت کردند و با تجدید پیمان مجدد با انقلاب و رهبر معظم انقلاب مراتب انزجار خود را از آمریکا اعلام کردند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10471مطالب مرتبط