رای به سایت :
7
محبوب
مرکز مقاومت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
سه شنبه 29 خرداد 1397 -
حضور بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی شریف در راهپیمایی 13 آبان
حضور بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی شریف در راهپیمایی 13 آبان

مراسم راهپیمایی سالروز 13 آبان در دانشگاه صنعتی شریف با شکوه تر از هر سال برگزار گردید
calendar
تاریخ : 1395/08/12 - 14:37
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش روابط عمومی؛ "راه پیمایی بزرگ اعتماد به تجربه" به مناسبت سالروز 13 آبان و روز استکبارستیزی با سخنرانی سردار سلامی، جانشین فرمانده سپاه پاسداران و وحید جلیلی، فعال سابق دانشجویی در دانشگاه صنعتی شریف و جمعی از اساتید و دانشجویان برگزار شد.

بر اساس این گزارش؛ این راهپیمایی  سه شنبه ۱۱ آبان ماه سال جاری، بعد از نماز ظهر و عصر از مسجد دانشگاه تا سالن جباری برگزار گردید.


جانشین فرمانده سپاه پاسداران در مراسم بزرگداشت روز مبارزه با استکبار جهانی و راهپیمایی ضد استکباری گفت: اکنون در راهبردی ترین مقطع مبارزه نظام سلطه با جمهوری اسلامی هستیم؛ چرا که ما توانستیم در حوزه نظامی بازدارندگی را در مقابله با دشمنان اعمال کنیم.
سلامی افزود: آمریکایی ها برای ایجاد تغییر در مسیر ملت ایران حربه های گوناگون اقتصادی، سیاسی علمی و ... را تجربه کرده اند، اما در همه این تلاش ها ناکام بوده اند. ما توانسته ایم یک نظام مستقل از جاذبه قدرت های جهانی بسازیم که به صورت مستقل تصمیم می گیرد و عمل می کنیم. ما ضلع مهمی از هندسه قدرت جهانی هستیم.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران ادامه داد: جنگ ما با آمریکا بر سر شعاع تاثیر و همچنین ارائه یک مدل است. ما امروز تا دریای سرخ و باب المندب پیش رفته ایم. ما تا شرق مدیترانه جلو رفته ایم. ما توانسته ایم سازه‌های دفاعی اطمینان بخش دفاعی را در لبنان، فلسطین، بحرین، عراق، سوریه و یمن ایجاد کنیم.

سردار سلامی خاطرنشان کرد؛ فضای تنفس آمریکا در منطقه تنگ شده است. آنها دیگر در مصر حاکم نیستند. در لبنان می بینیم که پس از حدود دو سال، اراده حزب الله محقق شد؛ ما به آینده جهان اسلام مطمئن و امیدوار هستیم.

وی در پایان تاکید کرد؛ بی طرفی در جنگ یک گزینه نیست. امروز دشمن تصمیم گرفته قلب و ذهن ما را تسخیر کند. آنها نظریات زیادی برای تغییر پیش فرض ها و باور های ذهنی ما دارند. آنها دنبال تغییر محاسبات و برآوردهای ما هستند و شما دانشجویان بهترین کسانی هستید که می توانید مشعل دار روشن سازی جامعه نسبت به این روند خطرناک باشید.
گفتنی ست؛ در ادامه ی این مراسم با حضور حجت السلام و المسلمین محمد نژاد و سردار سلامی با اهدای "مدال مردمی غیرت" توسط دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف به پدر شهید احمدی روشن از خانواده این شهید بزرگوار تجلیل شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12103


مطالب مرتبط