رای به سایت :
7
محبوب
مرکز مقاومت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
سه شنبه 29 خرداد 1397 -
برگزاری اردوی بصیرتی معرفتی مشهد مقدس وسط بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی شریف
برگزاری اردوی بصیرتی معرفتی مشهد مقدس وسط بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی شریف

اردوی بصیرتی معرفتی مشهد مقدس توسط بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد
calendar
تاریخ : 1395/08/16 - 15:07
0
محبوب  
رای به خبر :

اردوی مشهد مقدس

بسیج کارکنان دانشگاه شریف سال 95

اردوی مشهد مقدس ویژه کارکنان دانشگاه در تاریخ 27/7/95 لغایت 30/7/95 توسط بسیج دانشگاه برگزار گردید.

اهداف اردو:

این اردو به منظور برگزاری طرح معرفت شناسی طرح صالحین، همدلی خانواده­های کارکنان دانشگاه، شناسایی توانایی افراد و رشد و شکوفایی استعدادها، ارتقای توانمندی­ها و ایجاد شور و نشاط در بین همکاران برگزار شد.

شرح اردو:

با توجه به مساعدت مسئولین محترم دانشگاه، روز سه شنبه ساعت 55/6 حرکت از ایستگاه قطار به سمت مشهد مقدس صورت گرفت و در ساعت 40/16 به مشهدمقدس رسیده و توسط دو دستگاه اتوبوس به هتل احرار عزیمت نموده و کلیه زائران در هتل مستقر شدند.

صبح روز چهارشنبه با هماهنگی­ های قبلی برای بازدید از موزه قرآن و موزه فرش آستان قدس رضوی عزیمت نموده و در بعد از ظهر همان روز بعد از فریضه نماز و استراحت زائران محترم، به زیارت خواجه اباصلت و خواجه مراد عزیمت نمودیم.

بعدازظهر روز پنج شنبه گردهمایی در سالن هتل با هدف معارفه خانواده­ها صورت پذیرفت. که این گردهمایی با قرائتی چند از قرآن مجید آغاز و با سخنرانی آقای ابطحی مسئول بسیج کارکنان دانشگاه در خصوص تلاش و همکاری چندین ماهه تعدادی از همکاران بسیجی برای انجام این اردو (آقای فراهانی و خانم علیمردانی) و از مسئولین دانشگاه جهت کمک به انجام اردو و تقبل بخشی از هزینه­ ها تشکر گردید.سپس آقای دکتر عوامی در خصوص خانواده و نقش آن در جامعه و تربیت فرزندان سخنرانی کردند. در ادامه قرعه کشی صورت گرفت و به برندگان دو مسابقه فرهنگی این اردو جوایزی اهداء گردید.

صبح روز جمعهمورخ 30/7/95بعد از نماز صبح و وداع با امام رضا (ع) و صرف صبحانه به سمت تهران حرکت و ساعت 30/19 به تهران رسیدند.

در پایان لازم به ذکر است کلیه برنامه­ریزی­های اردو و امور اجرایی توسط اعضای فعال بسیج کارکنان انجام پذیرفت.

 

بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی شریف

پاییز 1395


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12103


مطالب مرتبط