رای به سایت :
7
محبوب
مرکز مقاومت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
سه شنبه 29 خرداد 1397 -
برگزاری جلسه ماهانه فرماندهان مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری – دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در صندوق رفاه دانشجویان
برگزاری جلسه ماهانه فرماندهان مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری – دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در صندوق رفاه دانشجویان

جلسه شورای فرماندهان مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری – دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به ریاست آقای دکتر حسین نصیرزاده فرمانده مرکز و با حضور ریاست محترم صندوق رفاه دانشجویان آقای دکتر یزدان مهر و...
calendar
تاریخ : 1395/09/17 - 14:52
3
محبوب  
رای به خبر :

جلسه شورای فرماندهان  مرکز مقاومت بسیج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری – دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به ریاست آقای دکتر حسین نصیرزاده فرمانده مرکز و با حضور ریاست محترم صندوق رفاه دانشجویان آقای دکتر یزدان مهر و معاونین و مدیران و فرماندهان حوزه ها و پایگاه های دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برگزار شد.

دکتر نصیرزاده در ابتدای این جلسه اظهار داشت: پس از گذشت سال ها از پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، دشمن با نا امیدی از به ثمر رسیدن راهبرد نظامی، به دنبال ایجاد راههای نفوذ در درون ملت و نظام مقدس اسلامی به خصوص نسل جوان برای رسیدن به اهداف خود با صرف هزینه کمتر است که فرماندهان بسیج نقش اساسی در مسیر روشنگری و بصیرت افزایی در سطح آموزش عالی دارند.

وی تصریح کرد: دشمن از طریق راهبرد نفوذ به دنبال تغییر اعتقادات، باورها و فرهنگ ملت بوده تا مسیر حرکت کشور را با منافع خود هماهنگ کرده و ما را از ریل اصلی انقلاب خارج کند.

ایشان تاکیدکرد: استکبار جهانی با تکیه بر پایداری و دوام نفوذ به دنبال تغییر نگرش در نسل جوان و نسل های بعد نسبت به انقلاب، اهداف و آرمان های آن است که نهایتاً بر همین اساس بتواند جریان انقلابی را در کشور به گوشه ای رانده و خاموش نماید.

دکتر نصیرزاده در ادامه یادآور شد: فرماندهان عزیز بیدار باشید و بصیر و گوش به فرمان ولایت و رهبری چرا که اگر لحظه ای درنگ کنید و به خواب بروید و یا بصیرتتان را از دست بدهید دشمن از روی ما عبور خواهد کرد و لازم است بدانید به منظور تلنگر بیشتر ماجرای اندلس را مجدداً مطالعه نمایید و از تاریخ عبرت بگیرید.

ایشان در این خصوص ادامه دادند: ما مواجهیم با بارش بی امان تیرهای زهرآلود ضدفرهنگی دشمن که به مراتب آسیب ها و تخریب های آن قابل قیاس با هشت سال جنگ تحمیلی دشمن نیست، لذا چون به مرور نتایج آن هویدا می شود نسبت به آن بی تفاوتیم که در این راستا مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) فرمودند: من دارم می بینم چه دارد اتفاق می افتد ، لشگر فرهنگی دشمن با همه ابزارهایی که برایشان ممکن بوده ، حمله کرده اند به ما برای سست کردن اعتقادات دینی ما، سست کردن اعتقادات سیاسی ما، تقویت نارضایتی ها در داخل کشور، جذب جوانان، بخصوص جوان های فعال و اثرگذار در سطوح مختلف برای مقاصد خودشان دارند کار می کنند.

دکتر نصیرزاده افزود: به حمدالله در مجموعه بسیج کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با شکل گیری قرارگاه تاکتیکی مقابله با جنگ نرم و حضور عناصر ارزشمند و انقلابی به شاخت خوبی از دشمن و نقش های آن در پروژه نفوذ فرهنگی، سیاسی، امنیتی و اقتصادی دست یافتیم که انشاالله با همه ابزارها و منابعی که در اختیار داریم و فرماندهان بصیری که در رده ها داریم اجازه کوچکترین نفوذی را در مجموعه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به دشمن نخواهیم داد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری – دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ادامه داد: در قضیه برجام هم رهبر فرزانه انقلاب نکات اساسی را مطرح نمودند، اولاً آمریکا به مذاکرات هسته ای بسیار احتیاج دارد، ثانیاً مذاکره با آمریکا صرفاً در قضیه هسته ای است ولاغیر، ثالثاً رفع تحریم ها جزو موضوعات مذاکرات است نه نتیجه مذاکرات، رابعاً تصمیمات ایران در مذاکرات هسته ای بازگشت ناپذیر نیست.پس لازم است فرماندهان توجه کافی داشته باشند که اگر آمریکا بنای مجادله داشته باشد با جواب دندان شکن ملت و دولت مواجه خواهد شد و شما هم آمادگی خود را به روز کنید.

وی در پایان از خدمات ارزشمند و زحمات مجموعه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به خصوص جناب آقای دکتر یزدان مهر، ریاست این صندوق صمیمانه تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد که این پشتیبانی ها از شجره طیب بسیج تداوم یابد.

در ادامه جلسه رئیس محترم صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به بیان نقطه نظرات خود پرداخت و گفت: اینجانب از ابتدای حضورم در مجموعه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با هدف تغییرات اساسی و مدیریت هوشمندانه وارد شدم و بزرگترین کمک و یار و یاور من در مسیر تحقق چشم انداز پیش بینی شده کارکنان بسیجی بودند.

دکتر یزدان مهر در ادامه اظهار داشت: با وجود همه مشکلات و کاستی ها و کمبود منابع امروز، می توانیم با افتخار بگوییم با همین تفکر بسیجی و مدیریت هوشمندانه توانستیم به اهداف دوردست هم دست یابیم و به رشد صد درصدی نسبت به گذشته برسیم که جا دارد در اینجا از جناب آقای اسدزاده فرمانده محترم پایگاه بسیج کارکنان صندوق و بسیجیان تشکر نمایم.

وی ادامه داد: ریشه های تمام اصلاحات فردی و اجتماعی در برنامه ریزی هوشمندانه است و در بسیج هم ما بایستی مدیریت و برنامه ریزی هوشمندانه مبتنی بر رضای الهی را داشته باشیم که تمام موفقیت ها و پیشرفت های ما در گذشته مدیون همین تفکر است.

دکتر یزدان مهر در پایان اعلام کرد: همچون گذشته از مجموعه بسیج  کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و این شجره طیبه حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد. 

در پایان جلسه نیز احکام تعدادی از فرماندهان اهدا گردید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11214