رای به سایت :
7
محبوب
مرکز مقاومت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
سه شنبه 29 خرداد 1397 -
دیدار رئیس سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران با اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج کارکنان
دیدار رئیس سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران با اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج کارکنان

رئیس سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران با اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج کارکنان در هفته دفاع مقدس دیدار کرد.
calendar
تاریخ : 1396/07/04 - 09:38
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش روابط عمومی، در این دیدار فرمانده بسیج کارکنان آقای محسن ملک‌نیا موفقیت پایگاه بسیج سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران را در سطح وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مطلوب دانست و ارائه اخبار مربوط به فعالیت‌ها و جلسات شورای بسیج و درج و انعکاس آن در سایت قسم بسیج وزارت متبوع را موفقیت‌آمیز قلمداد کرد.
همچنین مسئول پایگاه بسیج کارکنان سازمان پژوهشهای و علمی و صنعتی ایران گزارش کوتاهی از چگونگی تشکیل و اداره صندوق بسیج ارائه داد.
 وی از برگزاری جلسات متعدد با اساتید سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران با موضوع اقتصاد مقاومتی که یکی از دغدغه‌های مقام رهبری و ملزومات کشور است خبر داد و خاطر نشان کرد: بسیج با تمام قوا و اعضای خود آماده هر گونه کمک به سازمان در جهت رسیدن به اهدافش است.
معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در این دیدار با تسلیت به مناسبت ایام سوگواری و شهادت امام حسین‌ (ع) سال 96 و 97 را سالی سخت از نظر بودجه و اقتصاد عنوان کرد و بیان داشت: با بحران‌هایی که در دنیا و خصوصأ در منطقه خاورمیانه به دنبال بی‌عدالتی و ظلم رخ داده است باید تلاش کنیم تا با انسجام نیازهای کشور را بررسی کرده و به اهداف سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و اعتلای نظام اسلامی دست یابیم.
ایشان به دفاع مقدس اشاره و ملت ایران را مردمی فهیم و موقعیت‌شناس در زمان سختی‌ها معرفی کرده و بیان داشتند: اگر بتوانیم سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را اجرا کنیم ملت ایران این سختی‌ها را متحمل خواهند شد.
 ایشان معیار نیروهای خوب از نظر خود را افرادی دانستند که پایبندتر و فعالتر از دیگران هستند و خود را کاملأ وقف پیشبرد اهداف کشور می‌کنند.
 معاون وزیر علوم یادآور شد: اگر ما در علم و فناوری از دیگر کشورها عقب بمانیم و نتوانیم پیشرفت داشته باشیم قطعأ با شکست مواجه خواهیم شد و وظیفه ما که خود را همراه و همگام با نظام می‌دانیم تلاش در جهت بالابردن راندمان علمی کشور و سازمان است.
 رئیس سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران عدم بهره‌وری تولیدات داخلی را یکی از مشکلات اقتصادی قلمداد کرد و استفاده و حمایت از تولیدات داخلی را از راه‌های نجات دانست.
 ایشان مدیریت سازمان‌ها و نهادهای علمی دنیا را بر پایه مشارکت جمعی تمامی عناصر دانست و گفت: با تلاش و کوشش همه جانبه تمامی اعضا اهداف تعریف شده برای هر سازمانی به ثمر خواهد رسید.
دکتر مضطرزاده موضوع اقتصاد مقاومتی را بحث بسیار مهمی دانست و کشورهای بحران‌زده زیادی را برشمرد که با برنامه‌ریزی‌های مدون و صحیح در زمینه اقتصاد مقاومتی توانستند بر مشکلات فائق آیند.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 18318