رای به سایت :
7
محبوب
مرکز مقاومت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
سه شنبه 03 مهر 1397 -
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار گردید
calendar
تاریخ : 1396/07/10 - 12:40
0
محبوب  
رای به خبر :

مراسم گرامیداشت هفغته دفاع مقدس با حضور ریاست محترم سازمان، سرهنگ نصیرزاده و سرهنگ جعفری و بسیجیان در سالن ابوریحان برگزار شد.
در این مراسم فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان ضمن عرض خیر مقدم به بسیجیان خصوصا مدعوین محترم به نقش رزمندگان و بسیجیان در پیروزی در جنگ تحمیلی پرداخت.
ایشان به نبود تجهیزات و ادوات جنگی در ابتدای جنگ اشاره نموده و خاطرنشان کرد با اتکا به قدرت و توانمندی داخلی توانستیم هم اکنون یکی از قدرت های نظامی منطقه باشیم و در تسلیحات نظامی حرفهای زیادی برای گفتن داریم.
آقای ملک نیا به تشییع پیکر شهید حججی اشاره نموده و ایشان را سنبل رشادت و ایثارگری دانستند.
سپس سرهنگ جعفری از برادران ارتش جمهوری اسلامی ایران به تشریح تاریخ جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع پرداختند.
پس از سرهنگ جعفری، جناب آقای سرهنگ حسین نصیر زاده فرمانده بسیج وزارت علوم تحقیقات و فناوری به ایراد سخنزانی پرداختند.
ایشان به نگاه و تلاش امام خمینی (ره) اشاره نمودند که تمام کوشش ایشان این بود تا این انقلاب اسلامی به تمام جهان صادر شود و الگویی برای تمام جهانیان باشدو با هوشیاری تمام جنگ را مدیریت نموده و با عظمت تجاوز عراق آن را به دزدی تشبیه نمودند که سنگی را پرتاب نموده و فرار کرده است و با این تاکتیک جنگ روانی دشمن را نیز خنثی نمودند.
سرهنگ نصیر زاده بیان داشتند هم اکنون که امام راحل در بین ما نیستند می بینیم که به هدف خود که صدور انقلاب بود رسیده اند و می رفت تا جهان با بیداری اسلامی گسترش چشمگیری را تجربه نماید ولی با عدم رهبری واحد گرفتار تکفیر و سلفی گری شد و عقیم ماند ولی همین الگوی جنگ تحمیلی امام بود که باز توانست عراق و سوریه را که تا مرز نابودی پیش رفته بودند را نجاد دهد و با تشکیل بسیج میلیونی مردمی خود که آن هم الگویی بود از انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و جنگ ایران، توانستند با دشمن مقابله نمایند و می بینیم که به چه پیروزی های خوبی دست یافته اند.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 18318


مطالب مرتبط