تاریخ : سه شنبه 21 مهر 12:00
کد خبر : 192995
سرویس خبری : ورزشی
 

از برترینهای ورزشی مرکز بسیج راه آهن تقدیر شد

از برترین های مسابقات ورزشی گرامیداشت هفته دفاع مقدس تجلیل شد.

از برترینهای ورزشی مرکز بسیج راه آهن تقدیر شد

طی مراسم باشکوهی با حضور دکتر وحید کلانکی مدیر پروژه امور رفاهی و سلامت و سرهنگ پاسدار داود عباس¬زاده مشاور مدیر عامل مسئول امور ایثارگران و فرمانده مرکز بسیج راه آهن از برترین¬های مسابقات ورزشی گرامیداشت هفته دفاع مقدس تجلیل شد.

به گزارش قسم از مرکز مقاومت راه آهن جمهوری اسلامی ایران  سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ،

طی مراسم باشکوهی با حضور دکتر وحید کلانکی مدیر پروژه امور رفاهی و سلامت و سرهنگ پاسدار داود عباس­زاده مشاور مدیر عامل مسئول امور ایثارگران و فرمانده مرکز بسیج راه آهن از برترین­های مسابقات ورزشی گرامیداشت هفته دفاع مقدس تجلیل شد.

هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس از جمع بیش از 1200 شرکت­ کننده 70 نفر در رقابتهای ورزشی رشته­های فوتبال(دوجانبه بین تیم بسیج راه­آهن با تیم منتخب بسیج حقوقدانان) و تنیس روی­میز ، پیاده­روی ، پرتاب دارت ، آمادگی جسمانی بین کارکنان راه­آهن به مرحله نهایی راه یافتند.

همچنین در این آیین دکتر وحید کلانکی مدیر پروژه امور رفاهی و سلامت به ایراد سخن پرداخت و گفت :فعالیتهای گسترده بسیج در این دوره به ویژه در زمینه ورزش میبایست مورد توجه بیشتر قرار گیرد.وی آمادگی واحد متبوعه خودرا برای حمایت هر چه بیشتراز اینگونه حرکتها اعلام و اظهار امیدواری کرد بسیج در همه امور موفق باشد .

 سرهنگ پاسدار داود عباس زاده مشاور مدیر عامل مسئول امور ایثارگران و فرمانده مرکز بسیج راه آهن نیز طی سخنانی گفت:کسب عناوین قهرمانی بسیار خوب است ولی آنچه برای ما اهمیت دارد این است که قهرمانان بسیجی از خصلت پهلوانی و اخلاق نیک برخوردار باشندآنگونه که دین مبین اسلام بر آن تاکید دارد.

همایش باشکوه تقدیر از نفرات برتر 18 مهرماه در سالن بین­الملل ایستگاه تهران برگزار و با اهدای جوایز و لوح قهرمانی این دوره از رقابتهای ورزشی بزرگداشت هفته دفاع مقدس از شرکت­کنندگان راه یافته به مرحله نهایی و حائز رتبه برتر ورزشی تقدیر شد .

در پایان از خدمات ارزنده برادر بسیجی افشین قاسمیان معاونت تربیت بدنی مرکز بسیج راه آهن که در برپایی برنامه های ورزشی این دوره از رقابتها بمناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس اهتمام داشت تقدیر بعمل آمد.


1 2

3 4

5 6

7 8


سامانه متمرکز فضای مجازی سپاه تهران بزرگ