رای به سایت :
2
محبوب
مرکز مقاومت وزارت کشور
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
بیانیه مرکز مقاومت بسیج وزارت کشور به مناسبت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار:
بیانیه مرکز مقاومت بسیج وزارت کشور به مناسبت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار:

ما بسیجیان وزارت کشور همدوش دیگر هموطنان غیور و شجاع ایران اسلامی اعلام می داریم که در روز 13آبان صدای عدالتخواهی واستکبار ستیزیمان را به گوش جهانیان خواهیم رساند وتا تسخیر تمامی لانه های جاسوسی آمریکا واستکبار جهانی در...
calendar
تاریخ : 1397/08/13 - 11:34
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز مقاومت وزارت کشور  سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ،

نظام اسلامی ایران امروز در عرصه بین الملل در تمامی کرسی های مطالبه گری وعدالتخواهی همصدا با سایر ملل مسلمان وآزادیخواه اعلام کرده که نظام کفر به پایان راه خود رسیده وخیلی نزدیک است که شاهد فروپاشی واضمحلال آنها باشیم.

تردیدی نیست رژیم خدعه‌گر امریکا در صدد است راهبردهای شیطانی و ضد ایرانی خود را با پوشش‌های فریبنده و اغواگر دنبال و به ویژه با دستور کار قرار دادن پروژه "نفوذ"، در پی ایجاد بسترهای جدید برای استحاله و فروپاشی انقلاب و نظام اسلامی با فرصت‌سازی‌های شیطانی در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی برآمده است و در چنین شرایطی هوشمندی و برنامه‌ریزی برای خنثی‌سازی اهداف و نقشه‌های کاخ سفید و هم پیمانان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آن از اهمیت و حساسیت مضاعفی برخوردار است.

ما بسیجیان وزارت کشور همدوش دیگر هموطنان غیور و شجاع ایران اسلامی اعلام می داریم که در روز 13آبان صدای عدالتخواهی واستکبار ستیزیمان را به گوش جهانیان خواهیم رساند وتا تسخیر تمامی لانه های جاسوسی آمریکا واستکبار جهانی در بلاد اسلامی آنی ولحظه ای آرام نمی گیریم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10387مطالب مرتبط