رای به سایت :
4
محبوب
مرکز مقاومت بنیاد شهید و امور ایثارگران
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
سه شنبه 03 مهر 1397 -
​استقبال کارکنان بسیجی بنیاد از اهدای خون در هفته دفاع مقدس
​استقبال کارکنان بسیجی بنیاد از اهدای خون در هفته دفاع مقدس

کارکنان بسیجی بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته دفاع مقدس خون خود را به بیماران اهدا کردند.
calendar
تاریخ : 1396/07/12 - 16:11
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز مقاومت بنیاد شهید و امور ایثارگران کارکنان بسیجی بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته دفاع مقدس خون خود را به بیماران اهدا کردند.

کارکنان بسیجی بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته دفاع مقدس خون خود را به بیماران اهدا کردند

 کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح روز دوشنبه سوم مهرماه 96 در هفته دفاع مقدس با حضور در ساختمان شهید ترک نژاد بنیاد در طرح اهدای خون شرکت کردند.

سرهنگ فریبرز خزایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج در حاشیه این برنامه با بیان این که یکی از وظایف مرکز مقاومت بسیج، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است گفت: تجلی این رسالت در ایام دفاع مقدس است و این مرکز برنامه های متعددی را از جمله نمایشگاه یاد یاران در پارک لاله با حضور مراکز و وزارتخانه های دیگر، صبحگاه مشترک برادران و خواهران بسیجی در سطح ستاد و استان ها، تجلیل از رزمندگان در قالب طرح سپاس و ... در دستور کار قرار داده است.

وی با اشاره به این که اهدای خون اقدامی ارزشی و امر خیر است، تصریح کرد: اهدای خون از ضرورت های پزشکی و درمانی است که سلامت افراد را به همراه خواهد داشت و ما در این طرح اهدای خون می توانیم وضعیت جسمی همکاران را پالایش و به آنها اعلام کنیم، خوشبختانه پایگاه شهید باکری بنیاد هر ساله این طرح را با موفقیت و استقبال زیاد همکاران برگزار می کند.

خزایی با تاکید بر این که جامعه ایثارگری اهتمام ویژه ای به اهدای خون دارند خاطرنشان کرد: اهدای خون امری پسندیده و ارزشی است و عزیزان ما در دوران دفاع بذل جان خود را اثبات کرده اند و همیشه در عرصه های مختلف خداپسندانه و جهادی حضور خود را نشان داده اند.

ناظمی سرپرست گروه سیار سازمان انتقال خون استان تهران نیز با تأکید بر اینکه جانبازان پیشتاز اهدای خون هستند گفت: به درخواست بنیاد شهید و امور ایثارگران برای گرفتن خون از کارمندان مراجعه کردیم تا تعدادی واحد خون سالم برای بیمارستان ها بگیریم که به شرط سالم بودن و معاینه پزشک این کار انجام می شود و استقبال خوبی از این طرح توسط کارکنان بنیاد به عمل آمده است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10383


مطالب مرتبط