رای به سایت :
10
محبوب
مرکز مقاومت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
پایگاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) میزبان فرماندهان پایگاه های بسیج میراث فرهنگی
پایگاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) میزبان فرماندهان پایگاه های بسیج میراث فرهنگی

نشست فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان میراث فرهنگی با فرماندهان پایگاه های تابعه در مجموعه فرهنگی تفریحی توچال برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1348/10/11 - 03:30
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم، مرکز مقاومت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان بسیج ادارات تهران بزرگ، جلسه فرماندهان بسیج سازمان میراث فرهنگی به همت پایگاه حضرت قمربنی هاشم (ع) با هدف گزارش عملکرد دهه اول محرم پایگاه ها در مجموعه فرهنگی تفریحی توچال برگزار شد.
در این نشست سرهنگ اکبری فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان با اشاره به فرارسیدن دهه اول محرم بیان نمود: هفته اول محرم مصادف است با هفته امر به معروف و نهی از منکر و این هفته بهترین زمان برای خود سازی و خود باوری در راه رسیدن به فرهنگ عاشورا است و امیدواریم این دیدگاه در طول سال بتواند مورد توجه قرار گیرد.
اکبری در خصوص شهادت سردار حاج حسین همدانی مدافع حریم اهل بیت و فاجعه منا افزود: امیدوارم مسلمانان جهان از دست بی حرمتی های آل سعود نجات پیدا کنند.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان با اشاره به هوشمندی مقام معظم رهبری در جلوگیری از نفوذ آمریکا و غرب یادآور شد: باید دقت و توجه بیشتری را در تمام امور اداری و کاری سرلوحه کارمان قرار دهیم و با حساسیت بالاتری نسبت به مسایل سیاسی کشور نگاه کنیم.
سرهنگ اکبری با اعلام رضایت از برنامه های دفاع مقدس پایگاه ها و تشکر از فرماندهان و بسیجیان اظهار داشت: امیدواریم هر ساله برنامه های دفاع مقدس و یادآوری نام و خاطره شهدا پربارتر از گذشته و متنوع تر و کاراتر از قبل اجرایی شود.
در پایان این نشست فرماندهان پایگاه ها به ارائه نظرات و گزارش های خود از پایگاه های مربوطه پرداختند و برنامه های آتی خود درخصوص ایام ماه محرم و صفر را اعلام نمودند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10754